Jakość i Gwarancja

 

Jakość i Gwarancja

eZIELARNIA powstała z miłości do natury i zdrowia naszych najbliższych.

Jej założenie było wynikiem chęci dzielenia się wiedzą na temat najwyższej jakości preparatów - suplementów diety, oraz zdrowej ekologicznej żywności i ziół, które skutecznie uzupełniają naszą codzienną dietę. 

eZIELARNIA zobowiązuje się dostarczać jedzenie, picie, suplementy, probiotyki, zioła bez wad i gwarantuje, że wszystkie produkty w sklepie są pełnowartościowe i odpowiednie do spożycia.

Duża część produktów posiada certyfikaty jakości rolnictwa ekologicznego, dzięki czemu wiesz, że są wartościowe oraz wolne od obciążeń środowiskowych i nie są stabilizowane chemicznie min. przez konserwanty(stabilizatory), barwniki, wypełniacze, spulchniacze, zagęszczacze(emulgatory) i sztuczne aromaty.

Produkty przeznaczone dla wegetarian i wegan, a także szereg produktów bezglutenowych.

W naszej ofercie nie znajdziesz preparatów wątpliwej jakości, ale za to preparaty - Suplementy diety przebadane w laboratoriach i polecane dla zdrowia przez naukowców.

Selekcjonujemy produkty w naszym sklepie według własnej polityki jakościowej.

Dlatego są to preparaty, które mają udowodnione wchłanianie i nie znajdziesz ich w aptekach. Takie które sami stosujemy. Według zasady nie życz nikomu, co Tobie nie miłe, proponujemy preparaty wyłącznie "czyste", bez "dziwnych", nie wiadomego pochodzenia substancji wypełniających.

Chcemy mieć pewność, że dawka podana na opakowaniu i właściwie wszystko co napisane na ulotce to prawda .

Znajdziesz u nas np. preparaty dedykowane dla wegetarian i wegan, a także bezglutenowe co bywa bardzo ważne przy chorobach autoimmunologicznych.

W związku z tym, że dla nas jakość to podstawa dlatego spora część produktów w kategorii żywność ekologiczna pochodzi od Bio PlanetMamy do nich zaufanie ponieważ widać na pierwszy rzut oka, że to wysoka jakość, dodatkowo poparta badaniami.

Bio Planet w tamtym roku rozpoczęła dodatkowo serię badań paczkowanych produktów naturalnie bezglutenowych na obecność w nich glutenu, aby dodatkowo uzyskać pewność o braku glutenu w paczkowanych w Bio Planet produktach. W ten sposób wychodzą naprzeciw potrzebom naszych najbardziej wymagających konsumentów oczekujących całkowitego pozbycia się możliwości zanieczyszczenia glutenem.

Już teraz możesz znaleźć w filtrach kilkadziesiąt takich produktów oznaczonych bez glutenu w składnikach.

 

eZIELARNIA

zdrowie pochodzące z natury!