Jak kupować?

 

eZIELARNIA zdrowie pochodzące z natury to sklep internetowy dla miłośników zdrowego odżywiania i naturalnego leczenia.  Znajdziesz tutaj zdrowe, naturalne produkty, które zostały podzielone na trzy główne kategorie:

Jeśli jesteś fanem naturalnego leczenia dobrze trafiłeś.

Dział Zioła i Suplementy został podzielony dodatkowo na podkategorie. Znajdziesz tutaj Zioła sypkie, ekspresowe jednorodne oraz mieszanki ziołowe wspomagające leczenie różnych dolegliwości. Zioła polskich producentów, zioła ekologiczne. Herbaty z ciekawych zakątków naszego świata, ziołowe i owocowe, zielone, czerwone, yerba mate itd.   

Znajdziesz tutaj również Suplementy diety wspomagające leczenie dolegliwości naszego organizmu. Suplementy standaryzowane na zawartość podanych naturalnych produktów, często ekologicznych.  Produkowane zgodnie z wymogami GMP co oznacza, że otrzymujesz dane substancje, w dawkach zgodnych z informacją podaną na opakowaniu. Suplementy diety które powstają w wyniku badań naukowych zgodnych z najnowszymi badaniami.  Suplementy diety, które sama polecam, ponieważ sama z nich korzystam i leczę nimi moje dzieci. Dzieci które odkąd zgłębiłam wiedzę na temat naturalnego leczenia nie widziały antybiotyku.

Znajdziesz tutaj żywność ekologiczną, certyfikowaną. Żywność bezglutenową,  przeznaczoną dla wegan lub wegetarian Jedzenie które jest niezbędne do długiego i zdrowego życia. Pokarm który powinien być podstawowym elementem codziennej diety każdego z nas. ponieważ nie znajdziesz tutaj wzmacniaczy smaku, nawozów sztucznych, pestycydów, regulatorów wzrostu i dodatków żywnościowych. Pokarm który jest bogaty w substancje odżywcze i ma właściwości prozdrowotne, a jego przygotowanie jest proste i szybkie. Dzięki takiej diecie możesz oszczędzić czas, energię i zdrowie oraz wbrew pozorom z perspektywy czasu również pieniądze.

Możesz na naszym blogu przeczytać więcej na temat żywności ekologicznej: Dlaczego EKO ?

Kosmetyki naturalne zyskują coraz większą popularność, wiele z nich możesz sama zrobić w domu, ale czasem warto zaufać producentom, którzy specjalizują się w wyrobach naturalnych.  Oczywiście stan naszej skóry nie zależy wyłącznie od kosmetyków , ale również od diety, jaką stosujemy na co dzień.

Naturalne produkty kosmetyczne dzielą się na dwie grupy: ekologiczne i naturalne. Produkty z obu grup są naturalne jednak te ekologiczne muszą pochodzić z certyfikowanych upraw ekologicznych. Na ezielarnia znajdziesz jedne i drugie.

W czasach kiedy coraz więcej słyszy się o alergiach, warto przestawić się na naturalne kosmetyki, które są wolne od szkodliwych dodatków, na przykład parafiny, produktów pochodnych ropy naftowej i olejów mineralnych oraz syntetycznych substancje konserwujących, a także nie są testowane na zwierzętach ani nie zawierają produktów pochodzenia zwierzęcego.  Należy mimo wszystko uważać, ponieważ produkty naturalne również ziołowe mogą też uczulać, jednak z moich doświadczeń wynika, że rzadko dochodzi do kolejnych uczuleń. 

Jeśli chcesz więcej dowiedzieć się na temat kosmetyków naturalnych przejdź do naszego bloga, znajdziesz tam wpis o tym dlaczego warto przestawić się na kosmetyki naturalne Kosmetyki naturalne

eZIELARNIA filtruje dla Ciebie produkty w trzech głównych kategoriach.

Wystarczy wejść w jedną z trzech wymienionych wyżej kategorii głównych, a pojawi się po lewej stronie strony filtr według którego szybciej znajdziesz odpowiednie dla Ciebie produkty.

Możesz filtrować produkty według:

 • Kraju Producenta
 • Kraju pochodzenia składników
 • Wegetariański
 • Wegański
 • Wolny od GMO
 • Standard GMP
 • Bez laktozy
 • Bez glutenu z certyfikatem
 • Bez glutenu w składnikach (większość produktów firmy BioPlanet nie posiada glutenu w składnikach co zostało dodatkowo przebadane)
 • Certyfikat EKO
 • Inne certyfikaty (dotyczy głownie kosmetyków i żywności eko)
 • Bez sztucznych barwników
 • Nie zawiera alergenów
 • Bez sztucznych konserwantów
 • Nie testowane na zwierzętach
 • Koszerny

Filtrów należy jednak używać z rozwagą, ponieważ nie wszystkie produkty zostały jeszcze przypisane do odpowiednich filtrów, bądź mogą występować błędy niezależne od nas.

Jeśli jednak nie możesz znaleźć konkretnego produktu, bądź chciałbyś żeby znalazł się w ofercie zapraszamy do kontaktu: biuro@ezielarnia.com.pl