Dystrybucja

 

Celem naszego sklepu oprócz szerzenia zdrowego trybu życia jest szybki czas realizacji zamówień

Wiemy jakie to dla Ciebie ważne!

Dlatego najczęściej wysyłamy towar w 24 godziny po złożeniu przez Ciebie zamówienia, a ubezpieczona przesyłka dostarczana jest w następny dzień od daty wysłania. Ten czas może się wydłużyć, jeśli wybierzesz dłuższy czas dostarczenia paczki lub napotkamy po drodze dni wolne od pracy. My również czasem odpoczywamy :-) 

Sklep internetowy działa 24 godziny przez 7 dni w tygodniu, dlatego możesz zamawiać , kiedy chcesz, gdzie chcesz i jak chcesz.

Dzięki temu oszczędzasz pieniądze, czas i zdrowie.

Wiemy, że lubisz mieć wybór co do czasu, ceny i rodzaju przesyłki. Dlatego proponujemy następujące rozwiązania:

  • Poczta Polska Kurier Pocztex 24, Kurier Pocztex 48, GLOBAL Expres - przesyłki zagraniczne

Pocztex to najszybsza usługa ze wszystkich usług pocztowych.

Jeśli nie zależy Ci na czasie wybierz Pocztex 48. Zaoszczędzisz na kosztach wysyłki, a przesyłka zostanie doręczona najpóźniej w drugim dniu roboczym po nadaniu. Pocztex 24 natomiast to gwarancja dostarczenia paczki w następnym dniu roboczym po nadaniu. W obu przypadkach możesz śledzić przesyłkę.

  • Odbiór w punkcie

Jeśli chcesz decydować o miejscu i czasie odbioru swoich przesyłek i zaoszczędzić na kosztach wysyłki odbiór w PUNKCIE to wygodne rozwiązanie dla Ciebie. Umożliwia odebranie przesyłki w dogodnym miejscu i czasie, przy okazji codziennych czynności. Do dyspozycji masz ponad 7000 punktów odbioru. Stacje ORLEN i kioski RUCH

  • Paczkomaty InPost

To coraz popularniejszy sposób dostawy o małych i średnich gabarytach. To całodobowe i automatyczne skrytki pocztowe zlokalizowane w wielu miejscach w całej Polsce, umożliwiające Ci samodzielny odbiór przesyłki kiedy tylko chcesz, nawet w środku nocy. Sam wybierasz, gdzie będzie Ci bliżej po odbiór przesyłki w Paczkomacie, najczęściej na już na drugi dzień od wysłania. Jak tylko Twoja przesyłka znajdzie się w wybranym przez Ciebie Paczkomacie otrzymasz sms z kodem. Jeśli nie masz czasu, możesz przekazać dane zaufanej osobie, będzie mogła odebrać paczkę za Ciebie.