Kwiatostan Głogu 50g

 • Dodaj recenzję:
  • Producent: Kawon
  • Dostępność: Jest Jest
  • szt.
  • 5,10 zł / szt.

  KWIATOSTAN GŁOGU – CRATAEGI INFLORESCENTIA

  Postać farmaceutyczna: zioła do zaparzania

  Zawartość opakowania: 50 

  Skład: Crataegi inflorescentia

  Wskazania do stosowania: Wspomagająco w początkowym okresie upośledzonej wydolności serca, nie wymagającej stosowania innych leków.

  Przeciwwskazania: Nie znane

  Specjalne ostrzeżenia i środki ostrożności: Jeśli objawy nasilą się, nie ustąpią po 6 tygodniach stosowania lub wystąpią obrzęki podudzi należy skonsultować się z lekarzem. 

  Interakcje : Nie znane

  Działania niepożądane: Nie znane

  Stosowanie w okresie ciąży i karmienia piersią: Brak danych. Nie stosować bez porozumienia z lekarzem.

  Wpływ na prowadzenie pojazdów i obsługę maszyn: Nie znane 

  Sposób stosowania i droga podania: 1 łyżkę (2,0g) surowca zalać 1 szklanką (200 ml) wody, doprowadzić do wrzenia, gotować przez 2 minuty, przecedzić. Pić 2 razy dziennie po 3⁄4 szklanki gorącego odwaru. 

  Warunki przechowywania: Przechowywać w temperaturze nie wyższej niż 30°C, w pomieszczeniach suchych, czystych, zabezpieczonych przed szkodnikami, chroniąc produkt od światła, wilgoci i wpływu obcych zapachów.

  Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

  Kraj producenta: Polska