Fiołek trójbarwny / Bratek ziele 50g

 • Dodaj recenzję:
  • Producent: Kawon
  • Dostępność: Jest Jest
  • op
  • 4,70 zł / op

  ZIELE FIOŁKA TRÓJBARWNEGO  - Violae tricoloris herba  

  Postać farmaceutyczna: Zioła do zaparzania

  Zawartość opakowania:  50g

  Skład: Ziele fiołka trójbarwnego (Violae tricoloris herba)

  Wskazania do stosowania: Pomocniczo w schorzeniach układu moczowego jako środek o działaniu moczopędnym. Zewnętrznie w łagodnych zmianach skórnych występujących w trądziku młodzieńczym.

  Przeciwwskazania: Brak danych.

  Interakcje: Nie znane.

  Działania niepożądane: Dotychczas nie stwierdzono. W przypadku wystąpienia objawów niepożądanych należy poinformować o nich lekarza.

  Przedawkowanie: Brak danych.

  Stosowanie w okresie ciąży i karmienia piersią:  Brak danych. Nie stosować bez porozumienia z lekarzem.

  Wpływ na kierowanie pojazdami i obsługę maszyn: Brak danych.

  Sposób stosowania i droga podania: Doustnie: 1 łyżkę (2g) ziela zalać szklanką (200ml) wrzącej wody, naparzać pod przykryciem 5 – 7 minut. Pić świeżo przygotowany napar 2 – 3 razy dziennie po posiłkach. Zewnętrznie:  Przygotowany napar stosować do przemywań zmian skórnych występujących w trądziku.

  Warunki przechowywania: Przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci. Przechowywać w temp. do 30°C, chronić od światła, wilgoci i wpływu obcych zapachów. Nie stosować po upływie terminu ważności.

  Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

  Kraj producenta: Polska